logo

فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک آرتیشو

۰۵ دی ۱۳۹۶ 0
فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک آرتیشو

تاریخچه آرتیشو

آرتیشو نام دیگر کنگر فرنگی است. آرتیشو گیاهی بسیار قدیمی است که در طب سنتی سابقه ای دیرینه دارد.

اولین بار آرتیشو در ایران توسط اساتید دانشکده کشاورزی دانشگاه رازی کرمانشاه فرآوری شد. در سال ۱۳۹۳ و با احداث کارخانه عرق گیری آرتیشو این کار شروع شد.

>> برای خرید عرق آرتیشو ارگانیک اینجا را کلیک کنید

از همان سال تیم بازاریابی محصول آرتیشو شروع به کار کرده و با توجه به ارگانیک بودن محصول ایده فروش سایر محصولات ارگانیک به ذهن اعضای تیم بازاریابی آرتیشو رسید.

>> مقاله محصولات ارگانیک چیست؟ را مطالعه کنید

در سال ۱۳۹۵ این ایده منتج به تاسیس موسسه ای شد که به صورت فروشگاه فیزیکی محصولات ارگانیک و سالم را عرضه میکرد. این موسسه با استقبال عمومی و فراوان مردم روبه رو شد

اما با توجه به فراگیر شدن دنیای آنلاین و روند روبه گسترش فروشگاه های اینترنتی تیم بازاریابی آرتیشو تصمیم گرفتند برای خدمات رسانی هرچه بیشتر و فراگیر تر در این حوزه نیز ورود پیدا کنند.

محصولات-ارگانیک-آرتیشو

فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک آرتیشو

اقدامات اولیه برای تاسیس فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک و سالم انجام شد. با بسیاری از برند های معتبر و مطرح قرار داد های همکاری انعقاد شد.

از همان روز های اول تیم بازاریابی محصولات ارگانیک آرتیشو مبنا را بر این گذاشت که مشتریان بتوانند از طیف وسیع محصولات متنوع ، حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

البته این موضوع نیز مورد نظر بوده که تمامی برند ها توسط کارشناسان ما مورد تایید باشند و کمیت فدای کیفیت نشود.

مورد تایید بودن برند ها طی فیلترینگ بسیار سختی انجام میشود. آخرین مرحله این فیلترینگ  استفاده شخصی خود اعضای تیم از محصولات میباشد. در نهایت بعد از گذر کردن محصول از تمامی این فیلترینگ ها محصول در سایت قرار داده میشود.

پس از فراهم آوردن زیر ساخت های اولیه وب سایت آرتیشو در شهریور سال ۱۳۹۶ به عنوان مرجع اصلی فروش محصولات ارگانیک و سالم راه اندازی شد.

شروع کار با ۱۰۰ محصول در حوزه محصولات ارگانیک و سالم انجام شد. در نهایت وب سایت محصولات ارگانیک آرتیشو بهمراه شبکه های اجتماعی قدرتمند برای ارائه خدمات هرچه بهتر به تمامی نقاط ایران راه اندازی گردید.

>> برای دیدن محصولات فروشگاه آرتیشو اینجا را کلیک کنید

وب_سایت_آرتیشوروغن حیوانی

با توجه به اینکه دفتر مرکزی آن در کرمانشاه واقع است. و همچنین با توجه به اینکه اعضای اصلی این تیم کرمانشاهی هستند. محصولی دیگر نیز به عنوان محصولات ارگانیک به سایت اضافه شد به نام روغن حیوانی اصیل کرمانشاهی.

یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان روغن حیوانی اصالت آن میباشد.

ما در آرتیشو با توجه به ماهیت ارگانیک و اصل بودن محصولات این اطمینان را به مشتریان میدهیم که روغن حیوانی اصیل و ناب کرمانشاهی را به آن ها ارائه دهیم.

در آرتیشو سعی میکنیم به صورت مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط باشیم به همین دلیل قیمت تمام شده هر محصول نسبت به سایر فروشگاه ها ارائه دهنده این محصولات بسیار کم تر میباشد.

 

 

 

 

آخرین مطالب آرتیشو مشاهده تمام مطالب

© - شرکت وایا پرداز پارسیان زاگرس. آدرس : کرمانشاه ، بلوار گلریزان ، ساختمان آرتیشو - تلفن: 38357461-083