logo

تقدیر از آرتیشو در یلدای کار آفرینی کرمانشاه

۱۸ دی ۱۳۹۶ 0
تقدیر از آرتیشو در یلدای کار آفرینی کرمانشاه

پس از زلزله شدید کرمانشاه در تاریخ ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۶ بسیاری از مردم برای ارسال کمک های انسان دوستانه آستین بالا زده و به کمک هموطنان خود شتافتند.

در این بین کسب و کار های بزرگ و کوچک استارتآپی نیز کمک های مادی در حد وسع خود ارسال کردند. اما ارسال کمک ها تنها دغدغه اعضای استارت آپی کشورمان نبود بلکه حضور در کنار مردم زلزله زده و همدردی با آلام آنها مشکل دیگر صاحبان و سهامداران این کسب و کار ها بود.

شاید ذهن خلاق و استارتاپی این بخش از اعضای جامعه راه حلی برای بخشی از مشکلات مردم آسیب دیده پیدا کند.

این موضوع و همچنین ایده برگذاری یلدای کار آفرینی استارتاپی توسط جوانان کرمانشاهی باعث شد ، تا در یلدای سال ۱۳۹۶ به همت جوانان کرمانشاهی و هفته نامه شنبه جمعی از مدیران و کارافرین رویداد یلدای کارآفرینی در کرمانشاه برگذار شود.

در این رویداد استارتاپ های کرمانشاهی همچون آرتیشو نیز حضور داشتند. همچنین حضور سعید رحمانی مدیر عامل سرآوا(سرمایه گذار اصلی دیجی کالا) و استارت آپ های همچون میوه باکس و … باعث آشنایی آنها از ارتیشو شد.

در یلدای کارآفرینی آقای سعید رحمانی با کلیات استارت آپ آرتیشو آشنا شد و آن را بسیار امیدوارانه توصیف کرد.

همچنین هادی فرنود بنیان گذار همفکر با توصیه های فراوانی که در به موسسین ارتیشو داشت آن را امیدوارانه توصیف کرد.

بهراد کیانی و آرمان سعادتی موسسین آرتیشو با حضور در این رویداد مشکلات و دغدغه های پیش روی آرتیشو را مطرح کردند. مطرح کردن این مسائل باعث حل آنها و خدمت رسانی هرچه بیشتر آرتیشو به مشتریان خود خواهد شد.

تیم فنی و موسسین آرتیشو با انگیزه گرفتن از این رویداد و بازخورد های مشتریان خدمات و کالاهای متنوع و با کیفیت تری را برای مشتریان خود فراهم میکنند.

آرتیشو فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک ، سالم و روغن حیوانی اصیل کرمانشاهی است. برای خرید از این فروشگاه اینجا را کلیک کنید

برچسب ها:
آخرین مطالب آرتیشو مشاهده تمام مطالب

© - شرکت وایا پرداز پارسیان زاگرس. آدرس : کرمانشاه ، بلوار گلریزان ، ساختمان آرتیشو - تلفن: 38357461-083