تقدیر از آرتیشو در یلدای کار آفرینی کرمانشاه

بدون دیدگاه

یلدای_کارآفرینی_آرتیشو

پس از زلزله شدید کرمانشاه در تاریخ ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۶ بسیاری از مردم برای ارسال کمک های انسان دوستانه آستین بالا زده و به کمک هموطنان خود شتافتند.

در این بین کسب و کار های بزرگ و کوچک استارتآپی نیز کمک های مادی در حد وسع خود ارسال کردند. اما ارسال کمک ها تنها دغدغه اعضای استارت آپی کشورمان نبود بلکه حضور در کنار مردم زلزله زده و همدردی با آلام آنها مشکل دیگر صاحبان و سهامداران این کسب و کار ها بود.

شاید ذهن خلاق و استارتاپی این بخش از اعضای جامعه راه حلی برای بخشی از مشکلات مردم آسیب دیده پیدا کند.

این موضوع و همچنین ایده برگذاری یلدای کار آفرینی استارتاپی توسط جوانان کرمانشاهی باعث شد ، تا در یلدای سال ۱۳۹۶ به همت جوانان کرمانشاهی و هفته نامه شنبه جمعی از مدیران و کارافرین رویداد یلدای کارآفرینی در کرمانشاه برگذار شود.

در این رویداد استارتاپ های کرمانشاهی همچون آرتیشو نیز حضور داشتند. همچنین حضور سعید رحمانی مدیر عامل سرآوا(سرمایه گذار اصلی دیجی کالا) و استارت آپ های همچون میوه باکس و … باعث آشنایی آنها از ارتیشو شد.

در یلدای کارآفرینی آقای سعید رحمانی با کلیات استارت آپ آرتیشو آشنا شد و آن را بسیار امیدوارانه توصیف کرد.

همچنین هادی فرنود بنیان گذار همفکر با توصیه های فراوانی که در به موسسین ارتیشو داشت آن را امیدوارانه توصیف کرد.

تقدیر_از_آرتیشوبهراد کیانی و آرمان سعادتی موسسین آرتیشو با حضور در این رویداد مشکلات و دغدغه های پیش روی آرتیشو را مطرح کردند. مطرح کردن این مسائل باعث حل آنها و خدمت رسانی هرچه بیشتر آرتیشو به مشتریان خود خواهد شد.

تیم فنی و موسسین آرتیشو با انگیزه گرفتن از این رویداد و بازخورد های مشتریان خدمات و کالاهای متنوع و با کیفیت تری را برای مشتریان خود فراهم میکنند.

 

 

 

 

 

 

آرتیشو فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک ، سالم و روغن حیوانی اصیل کرمانشاهی است. برای خرید از این فروشگاه اینجا را کلیک کنید


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *