درباره ما

شرکت مهندسی وایا پرداز پارسیان زاگرس به شماره ثبت ۲۰۶۷۰  به‌ منظور فعالیت درزمینه‌ی فناوری اطلاعات و سلامت  فعالیت خود را با نام و برند تجاری “آرتیشو”  در سراسر کشور آغازنموده  که به صورت اینترنتی و حضوری و با هدف تامین مواد اولیه سالم، کامل و طبیعی ارایه خدمت می کند.

داستان آرتیشو از سال ۱۳۹۳  و برای کاهش روند هشدار دهنده و رو به افزایش بیماریهایی که بر اثر  مصرف مواد غذایی شیمیایی و غیر سالم  در جامعه  شیوع پیدا کرده است شروع شد. تیم آرتیشو از ابتدای شروع فعالیت خود تصمیم گرفته اند که همواره یک مسیر شفابخش برای سلامت جامعه را پیش ببرند و تا کنون در این راستا قدم برداشته اند.

در آتیشو ما اعتقاد داریم که اسرار سلامت، انرژی و زندگی طولانی را میتوان در طبیعت از طریق رژیم غذایی و تغذیه مناسب یافت.

 

ایمان و مامویت ما:

ما معتقدیم زندگی سالم باید مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه باشد.

ما معتقدیم که مادر طبیعت گیاهان غنی و گوناگون فراوانی را به وجود می آورد که این گیاه ها با رشد طبیعی میتواند به نفع انسان باشد.

ما به قدرت ترمیم و بهبودی گیاه دانه ها اعتقاد داریم

ماموریت ما این است که افراد جامعه را به دنبال پیدا کردن راه حلی طبیعی برای بهبود سلامت ببریم.

 

 

ما مفتخریم که محصولاتی را که واقعا به سلامت آن اعتقاد داریم به فروش میرسانیم و خوشبختیم که با مشتریان عالی، نویسندگان محتوا، تولیدکنندگان محصولات ارگانیک زندگی میکنیم.

[sw_brand title1=”همکاران ما” numberposts=”10″ item_row=”1″ columns=”5″ columns1=”4″ columns2=”3″ columns3=”2″ columns4=”1″ speed=”1000″ autoplay=”false” interval=”5000″ scroll=”1″]