logo

تیم ما

۲۲ تیر ۱۳۹۸

هسته اصلی تیم ما

آرتیشو

آرمان سعادتی و بهراد کیانی هسته اصلی شرکت وایا پرداز پارسیان زاگرس را تشکیل داده اند. طی مشورت های فراوان بهراد و آرمان آرتیشو را راه اندازی کردند.

بهراد دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات است. چند سالی در حوزه گیاهان ارگانیک کار کرده و حتی خودش هم جزو هیئت مدیره کارخانه تولید عرقیجات آرتیشو بوده. پس زمینه ذهنی بهراد با تجربه کاریش سبب شد که محصولات ارگانیک رو با فناوری اطلاعات گره بزنه و در نهایت آرتیشو به ذهنش رسید.

آرمان دانش آموخته کارشناسی فناوری اطلاعات متخصص در حوزه تولید محتوا. پسری سخت کوش که فقط به دنبال پیاده سازی  است. سخت کوش است و مدیریت شبکه های اجتماعی و تولید محتوای آرتیشو را بعهده گرفته. ایده آرتیشو حاضر حاصل پخته شدن تفکرات آرمان است.

 

تیم پشتیبانی فنی آرتیشو

تیم-پشتیبانی

تیم پشتیبان ما شامل متخصصین حوزه آی تی و همچنین کارشناسان تغذیه، پیوسته در حال تلاش هستند تا عادت های غذایی مصرف کنندگان خود را با نو آوری ها بهبود ببخشد. همچنین تیم ما در تلاش است تا یک تصویر قابل اعتماد و شفاف از برند آرتیشو در قلب مصرف کنندگان به وحود بیاورد

از جمله ویژگی های مشترک افراد تیم پشتیبانی ما، می توان به اشتیاق تحسین برانگیز آنان جهت پاسخگویی به سوالات مشتریان کمک به افراد در ارتقای سطح سلامت و انتخاب بهترین محصول ارگانیک و سالم اشاره نمود.

تیم پشتیبانی ما در طول ایام هفته پاسخگوی سوالات شما عزیزان در شبکه های اجتماعی و ایمیل هستند

© - شرکت وایا پرداز پارسیان زاگرس. آدرس : کرمانشاه ، بلوار گلریزان ، ساختمان آرتیشو - تلفن: 38357461-083