روغن حیوانی کرمانشاهی

بدون دیدگاه

مقدار زمان کلیپ: ۵۹ ثانیه

موضوع: علت نامگذاری روغن حیوانی به روغن کرمانشاهی

روغن حیوانی یا روغن حیوانی کرمانشاهی

در این سرری از کلیپ های یک دقیقه ای در مورد خواص روغن حیوانی صحبت میشود. در این کلیپ به تاریخچه روغن حیوانی اشاره شده است و اینکه چرا این روغن با نام روغن کرمانشاهی مرسوم است.

هرجایی که گاو یا گوسفندی حضور داشته باشد شما میتوانید روغن حیوانی تولید کنید. اما چرا این روغن با نام روغن کرمانشاهی آمیخته شده است؟؟؟؟این موضوع دو علت اساسی دارد.

دلیل اول نامگذاری روغن حیوانی به روغن کرمانشاهی

عطر و طعم روغن حیوانی به موادی که دام ها خورده اند بستگی کامل داره. چرا های استان کرمانشاه به علت واقع بودن در دامنه های زاگرس دارای علف های تازه و خوش عطر میباشد. لذا دام های این منطقه از ایران دارای بهترین خوراک هستند و بالطبع آن روغن های گرفته شده از این دام ها دارای طعم و عطر منحصر بفرد میشوند.

دومین دلیل نامگذاری روغن حیوانی به روغن کرمانشاهی

کرمانشاهیان گذشته دارای هوش سرشاری در معرفی خود بوده اند. قرار گرفتن در مسیر راه کربلا و ماهیت این شهر باعث شده تا کرمانشاهیان از این موقعیت استفاده کنند و برند سازی بسیار هوشمندانه ای برای تولیدات استان خود داشته باشند. به همین علت از گذشتگان روغن حیوانی اصل را با نام روغن کرمانشاهی میشناسند.

برای سفارش روغن حیوانی اصل کرمانشاه و تحویل درب منزل اینجا را کلیک کنید

Summary
روغن حیوانی کرمانشاهی
Article Name
روغن حیوانی کرمانشاهی
Description
روغن حیوانی یا روغن حیوانی کرمانشاهی چیست؟ چرا روغن حیوانی را با نام روغن کرمانشاهی میشناسند.در این کلیپ علت این موضوع را متوجه خواهید شد.
Author
Publisher Name
artishoo.com
Publisher Logo

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *